Stolička K Písaciemu Stolu Amstyle Čierna


Stolička K Písaciemu Stolu Amstyle Čierna

Nábytok do kancelárie a pracovne | Otáčacie a kancelárske stoličky | Kancelárske kreslá

✅ Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Dodanie je zadarmo. S touto čiernou stoličkou vytvoríte presne to miesto, ktoré potrebujete pre svoju prácu na svojom pracovisku. Otočná stolička je nielen pekným dizajnovým kúskom vďaka elegantnému poťahu zo syntetickej kože z polyuretánu, ale ponúka aj potrebné pohodlie pri sedení. Jej rozmery sú približne 70 x 120 x 70 cm (Š x V x H), má čalúnené lakťové opierky, operadlo v tvare S, kolískový mechanizmus s nastavením tvrdosti a mäkké penové výplne. Sedadlo je otočné o 360 ° a je možné ho výškovo nastaviť približne od 50 do 59 cm pomocou plynového zdvihu. Hviezdicová základňa striebornej farby je vybavená 5 kolieskami na kobercový povrch, ktoré zaisťujú optimálnu flexibilitu. Stolička má hĺbku sedadla asi 50 cm a je možné ho zaťažiť maximálne 120 kg.  Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE, a zároveň je to tovar s doručením formou DROPSHIPPING.   Stolička K Písaciemu Stolu Amstyle Čierna

Detská izba | Nábytok pre deti a mládež | Detské otočné stoličky

✅ Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Dodanie je zadarmo. S touto čiernou stoličkou vytvoríte presne to miesto, ktoré potrebujete pre svoju prácu na svojom pracovisku. Otočná stolička je nielen pekným dizajnovým kúskom vďaka elegantnému poťahu zo syntetickej kože z polyuretánu, ale ponúka aj potrebné pohodlie pri sedení. Jej rozmery sú približne 70 x 117 x 70 cm (Š x V x H), má čalúnené a nastaviteľné lakťové opierky, operadlo v tvare S, kolískový mechanizmus s nastavením tvrdosti a mäkké penové výplne. Sedadlo je otočné o 360 ° a je možné ho výškovo nastaviť približne od 47 do 55 cm pomocou plynového zdvihu. Čierna hviezdicová základňa je vybavená 5 kolieskami na tvrdé podlahy, ktoré zaisťujú optimálnu flexibilitu. Stolička má hĺbku sedadla asi 47 cm a je možné ho zaťažiť maximálne 120 kg.  Tento tovar je k dispozícii IBA ONLINE, a zároveň je to tovar s doručením formou DROPSHIPPING.   


Stolička K Písaciemu Stolu Amstyle Čierna 3,75 (75%) 24 x hodnotené

Kategória stolicka k pisaciemu stolu amstyle Cierna obsahuje 2 produkty.


Sociálne siete
facebook youtube
Hľadáte stolička k písaciemu stolu amstyle Čierna? Inšpirujte sa Stolička K Písaciemu Stolu Amstyle Čierna, z výberu e-shopov.
© 2021 Nábytok a domáce potreby.