SENCOR SFR 9300BK

SENCOR SFR 9300BK

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Sencor
Cena:113.99 €
Cena bez DPH:94.99 €
Dostupnosť:skladom
SENCOR SFR 9300BK 3 (60%) 29 x hodnotené

Spotrebič, ktorý vie smažiť, variť, grilovať, dusiť, variť v pare, opekať, pripravovať fondue, fritovať, fungovať ako pomalý hrniec, pripravovať jogurt, popcorn. Nebudete potrebovať panvice, hrnce, gril, fritovací hrniec, parný hrniec ani rúru. Ušetríte miesto v kuchyni aj peniaze. Je skladný, nezaberie veľa miesta a ľahko ho preveziete na chatu alebo na chalupu. Špeciálne tvarovaná pokrievka je ideálna pre lepší odvod pary pri varení. Držadlo je s technológiou cool touch, ktorá zabraňuje nepríjemnému rozpáleniu držadla. Zapustená tepelná špirála zaručuje lepšiu distribúciu tepla. Povrch vnútornej nádoby je vyrobený z odolného nepriľnavého materiálu. Je možné umývať v umývačke.Vďaka multifunkčnému hrncu obohatíte svoj jedálniček bez toho, aby ste museli nakupovať ďalšie a ďalšie spotrebiče.Príslušenstvo: naparovač (paráčik) Sous Vide rošt 6x fondue vidlička


 • Šunkovar PRESTO s teplomerom, Tescoma
  Šunkovar PRESTO s teplomerom, Tescoma

  Doma pripravená šunka obsahuje len kvalitné mäso podľa vášho výberu, soľ, trochu cukru a vody, prípadne nakladaciu soliacu zmes. Žiadne..

  30.99 €
 • Orion Šunkovar s teplomerom
  Orion Šunkovar s teplomerom

  Domáca výroba šunky je veľmi obľúbená a pritom príprava je jednoduchá. Šunkovar z nehrdzavejúcej ocele 18/10 umožní varenie domácej..

  20.99 €
 • Toro Šunkovar nerez 12x12x20 cm
  Toro Šunkovar nerez 12x12x20 cm

  Nerezový šunkovar pre výrobu domácej šunky. Uvarte si svoju zdravú šunku bez chemických látok. Vďaka teplomeru budete mať možnosť..

  28.99 €
 • Tescoma Elektronická vážiaca lyžica DELÍCIA
  Tescoma Elektronická vážiaca lyžica DELÍCIA

  Vynikajúca pre ľahké a rýchle váženie múky, cukru, korenia, smotany, masla, apod. do hmotnosti 300 g a ich ľahké dávkovanie do..

  22.99 €
 • Orion Digitálna kuchynská váha Whiteline
  Orion Digitálna kuchynská váha Whiteline

  Elegantná a praktická kuchynská váha s digitálnym LCD displejom. Maximálna váživosť 5 kg. Ponúka možnosť voľby jednotiek: g/lb: oz/ml..

  18.99 €
 • BergHOFF Džezva na mlieko ESSENTIALS, 0,55 l
  BergHOFF Džezva na mlieko ESSENTIALS, 0,55 l

  Kvalitne spracovaná džezva od belgickej značky BergHOFF na prípravu tradičnej arabskej alebo tureckej kávy. Vhodná aj na ohrievanie..

  28.95 €
 • Kanvica na kávu 1 l Clara
  Kanvica na kávu 1 l Clara

  Kanvica na kávu 1L Clara, čierny plast, sklo je určené pre nápoje do teploty 120 ° C (nie je varnej)...

  10.99 €
 • SENCOR SSM 9410
  SENCOR SSM 9410

  Pripravte si sendviče, grilované mäso alebo pečte vafle. Sendvičovač disponuje 3 výmennými doskami na pečenie 12,6 x 23 cm..

  35.99 €
 • Guzzanti GZ 31D teplovzdušná fritéza
  Guzzanti GZ 31D teplovzdušná fritéza

  Teplovzdušná fritéza úplne bez tuku alebo len s minimom škodlivého oleja využíva na smaženie horúci vzduch a pripravuje tak zdravšie..

  82.99 €Inšpirujte sa: Malé spotrebiče V kategórii: biela technika sa nachádza sencor!
© 2022 Nábytok a domáce potreby.